cs sk

Aloe vera - první pomoc pro vaši pokožku

05.05.2016

Aloe vera je na první pohled poměrně nenápadnou stálezelenou rostlinou. Ačkoliv si to mnozí neuvědomují, zaujímá však podstatné místo ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu, kosmetice i dermatologii. Díky svému blahodárnému vlivu na lidský organismus je právem považována za královnu léčivých rostlin.

Vitamíny a minerály z přírody
Aloe vera se dá užívat jak vnitřně, tak zevně. Vzhledem k tomu, že se dá označit za přírodní anestetikum, je vhodné ji používat i ke zmírnění bolestí kloubů či svalů. Aloe vera působí protizánětlivě a navíc má skvělé hojící účinky. Proto je velice často používaná při popáleních nebo zánětech. Zároveň podporuje následnou regeneraci a obnovu buněk. Co se týče složení, aloe vera je bohatá na řadu vitamínů, minerálních látek, sacharidů, enzymů a aminokyselin.


Gel, který se vyrábí z aloe very, je možné aplikovat na pokožku celého těla, a to včetně obličeje. Ať už vás trápí spálená či podrážděná kůže, akné, záněty nebo popáleniny od sluníčka, gel z aloe very je tím pravým řešením, které vám pomůže zbavit se těchto obtíží. Výhodou tohoto gelu je jeho lehká vstřebatelnost. Nemusíte se tak bát, že by vám po aplikaci gelu s aloe verou zůstal na oblečení nevzhledný mastný flek. Kromě hojení a regenerace kůže aloe vera zároveň přispívá ke zpomalení procesu stárnutí. Hydratační gel aloe vera navíc pokožce dodá potřebné živiny.

Aloe vera pomůže i na suché ruce
Jestliže vás trápí ekzémy či jen máte neustále suché ruce, vyzkoušejte krém na ruce s aloe verou. Šťáva z aloe very se již po staletí používá ke zklidnění, ochraně a potřebné hydrataci pokožky. Zároveň se jedná o čistě přírodní produkt, který neobsahuje žádnou chemii. Při pravidelném používání budou vaše ruce brzy hebké a jemné. Krém na ruce s aloe verou rovněž příznivě působí na nehty a jejich okolí, které vyživuje a posiluje.

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!