cs sk

Diamanty nejen ve špercích

25.05.2016

Kdo by je nemiloval? Jsou jedinečné, třpytivé a každá žena po nich touží. Řeč je o nádherných diamantech. Tentokrát se však nezaměříme na diamanty ani brilianty, které jsou, coby úchvatné ozdoby, součástí dech beroucích šperků, ale podíváme se, proč jsou diamanty rovněž nepostradatelnou součástí některých kosmetických produktů.

Dopřejte vaší pleti luxus, který si zaslouží
Věděli jste, že diamant má skvělé čistící a brousící účinky? I proto se hojně používá v průmyslu například k výrobě diamantových brusných kotoučů. Obdobný princip je u diamantů využíván překvapivě i v případě kosmetického průmyslu. Vzhledem k tomu, že diamant pleť dokonale čistí, rozjasňuje, posiluje a v neposlední řadě taktéž zpevňuje, je jeho použití v kosmetických produktech stále populárnější. Předností využití diamantů v kosmetice jsou především jejich silné protistárnoucí účinky.
Diamantové mikročástice i diamantový prach zároveň pomáhají vyhlazovat a odstraňovat vrásky, což jistě uvítá každá žena, která se bojí nevyhnutelného stárnutí. Zároveň probouzí spící buňky a podporují jejich metabolickou funkci. Díky tomu se mohou pleťové buňky lépe regenerovat.

Na rozdíl od diamantových šperků se jedná o luxus, který si může dovolit opravdu každý. Jestliže toužíte po krásné, svěží a rozzářené pleti, dopřejte ji luxusní péči v podobě diamantového pleťového krému, který jí dodá vše, co potřebuje.

Nestačí vám diamanty? Vyzkoušejte perly!
Kromě diamantů se v kosmetických přípravcích rovněž objevují i další drahokamy, mezi kterými nechybí ani zlato. Zajímavostí je však i využití perlového prášku, který má na pleť velice blahodárný vliv. Kromě toho, že pomáhá posilovat obranyschopnost pleti, taktéž podporuje metabolismus pleťových buněk. Pleťový krém s obsahem perlového prášku dokonale vyhlazuje pleť, navrací jí přirozenou pružnost a co je podstatné - omlazuje ji. Perlový prášek je však využíván i k výrobě další produktů, jako jsou séra či masky, které by měly mít v našem toaletním stolku své místo.

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!