cs sk

Geisha Line: Luxusem ke krásné pleti

29.04.2016

Na trhu se objevuje velké množství nejrůznějších produktů pro péči o pleť, takže není jednoduché vybrat si ten správný. S příchodem řady Geisha Line se otevírají nové možnosti v péči o pleť pro všechny ženy, které chtějí pro svou pleť to nejlepší. Kombinace moderních postupů a přírodních produktů, které po staletí stojí za krásnou pletí žen, to je nová řada Geisha Line.

Zdravá a přirozeně krásná pleť je snem všech žen. Řada kosmetických výrobků Geisha Line firmy Diet Esthetic toto přání plní dokonale. Výrobky v sobě snoubí stovky
 let staré orientální tradice s nejmodernější vědeckou technologií. Nová řada výrobků zahrnuje luxusní výživné i pečující krémy, séra pro zralou pleť, pleťové masky i tělová mléka. Přípravky Geisha Line obsahují mnoho účinných aktivních látek, které udrží vaši pleť v té nejlepší formě.

Hlavním bojovníkem proti předčasnému stárnutí pleti z této řady je Kiku, krém, který dokáže pleť rychle omladit. Jeho tajnou zbraní je totiž keratolytický efekt, jenž způsobuje odloučení starší vrstvy kůže a využívá se například při léčbě lupénky. Dalším pomocníkem v boji proti stárnutí je chryzantéma. Tato květina je pro své léčivé účinky v orientálním světě opěvována již více než 2000 let. Moderní výzkumy pak potvrdily, že je také silným antioxidantem, a proto tím nejlepším pomocníkem v péči o vyzrálou pleť. A to nejcennější: červený kaviár obsahující proteiny, aminokyseliny, minerály a vitamíny, které vyživují a vyrovnávají fyziologii pleti a zvyšují její přirozenou elasticitu. Červený kaviár navíc stimuluje proliferaci fibroblastů a kolagenu díky vysokému obsahu proteinů. Přípravky obsahují i Omega-3 mastné kyseliny, Nori, Wakame, další mořské řasy a výtažky z rýže, které jsou v Japonsku využívány jako nejvhodnější látky pro péči o pokožku. Tyto látky pleť regenerují, hydratují a udržují ji ve skvělé kondici.

Ať už sháníte krém, který bude bojovat s prvními vráskami či budete chtít pleť rozjasnit a vrátit ji zdraví a krásu, je řada Geisha Line určena právě pro vás. Mezi produkty naleznete jak krémy a sérum pro péči o pleť, tak i o pokožku celého těla, parfémovanou vodu a univerzální olejovou esenci, kterou lze použít i na vlasy - pro jejich dokonalou jemnost a hebkost.
Vyzkoušejte sílu mocné přírody koncentrovanou v kvalitní kosmetice! Geisha Line byla inspirována krásou a elegancí japonských gejš a byla vytvořena na míru citlivé ženské pleti a pokožce, pro dokonalou jemnost a krásu. Protože si zasloužíte to nejlepší.

Produkty Geisha Line jsou k dostání u kvalitních prodejců kosmetiky.

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!