cs sk

K čemu slouží micelární voda?

31.10.2016

Je micelární voda opravdu účinný přípravek nebo jen další lahvička, která nám bude zabírat místo v koupelně? V tomto případě rozhodně platí hned to první! Díky svému složení je dokonalým odličovačem a zároveň čističem pleti. Zajímá vás, v čem spočívá tajemství micelární vody a jaké má účinky na naši pleť?

Složení micelární vody
Micelární voda obsahuje tzv. micely – olejové mikroskopické molekuly, které mají schopnost na sebe navázat nečistotu. Odličování pomocí micelární vody je rychlé a pleť zbytečně nedráždí. Navíc micelární voda pleť nevysušuje tak jako voda z kohoutku, a proto i ranní vyčištění pleti bychom měli dělat pomocí micelární vody. Výhodou je, že micelární voda neobsahuje mýdlo, alkohol a barviva, a je tedy vhodná i na citlivou pleť, kterou nemá jak podráždit. Micelární voda je zkrátka vhodná pro všechny typy pleti - mastnou, suchou, citlivou i dehydratovanou.

Výhody používání micelární vody
Je velmi účinným odličovačem - stačí ji nanést na tampon a jemně aplikovat na obličej. Díky jejímu složení už není nutné obličej oplachovat. Smyje nejen voděodolný make-up ale i všechny nečistoty.

Výsledek, který můžeme očekávat při jejím dlouhodobějším používání, je hydratovaná a zářivá pleť. Micelární voda totiž snižuje citlivost pokožky proti podráždění. Navíc je hypoalergenní, nezatěžuje a neucpává póry v pokožce a v neposlední řadě působí proti nadměrné mastnotě.

Micelární voda je vlastně 3v1 - odličovač, pleťové tonikum a hydratační přípravek, díky čemuž i ušetříte! Na trhu dnes existuje spousta druhů micelárních vod. Ačkoli je micelární voda vhodná pro všechny typy pleti, je dobré vybrat takovou, která bude odpovídat vašim potřebám. Když máte mastnější pleť, vyberte mezi všemi micelárními vodami tu, která je určená mastnější pleti. Jen tak poskytnete vaší pokožce dokonalou péči.

Micelární vodu používejte ráno a večer a dále podle potřeby. Každé ráno je dobré před líčením pleť pořádně vyčistit a večer před spaním opět odlíčit a vyčistit od nečistot a mazu. Pak už se můžete jen těšit na zářivou a svěží pleť.

Autor: Kateřina Doul

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!