cs sk

Kaviár nejen na talíři

24.10.2016

Kaviár neboli rybí jikry jsou velkou delikatesou na celém světě. Jedná se o luxusní záležitost, která nechybí na vybraných večeřích či slavnostních hostinách. Kaviár ovšem není jen výtečnou pochoutkou, ale své místo našel i v kosmetickém průmyslu,  kde je rovněž považován za luxusní záležitost.

Tajemství kaviáru
Nebudeme vůbec přehánět, pokud řekneme, že jestliže chceme pleti dopřát nejúčinnější a nejvýživnější péči, použijeme právě produkty s obsahem kaviáru. Zajímá vás, co je na něm tak zázračného? Obsahuje neskutečné množství vitamínů, aminokyselin, minerálů a proteinů.

Aminokyseliny jsou pro pleť důležité zvláště pro správný vývoj buněk a hydrataci pokožky. Minerály, a to především sodík, fosfor, draslík a hořčík, mají velký význam pro zpevnění pleti. Vitamíny A a D mají pro změnu regenerační účinek a pomáhají redukovat vrásky. Kaviár významně pomáhá tvorbě kolagenových vláken a chrání pokožku před volnými radikály. Pleť je tak při pravidelné kaviárové péči jasnější, pevnější a elastičtější.

Účinky kaviáru na pleť
Kaviár zkrátka dodává pleti vše, co potřebuje – hydrataci a regeneraci. Přípravky s obsahem kaviáru nepatří k nejlevnějším, ale rozhodně k nejkvalitnějším. I v tomto případě však pečlivě čtěte složení, neboť není kaviár jako kaviár. Vůbec nejkvalitnější jsou přípravky s obsahem kaviáru nazývaného beluga. Ten se získává jen ze tří druhů poměrně vzácných jeseterů. A protože patří k nejvzácnějším, je také nejdražší. Naší pleti ovšem prospívá nejvíce.

Účinků na pleť má kaviár rozhodně víc než dost. Vybírejte proto přípravky podle typu vaší pleti, ať dodáte pokožce přesně to, co v danou chvíli potřebuje.

Cenově se přípravky s kaviárem pohybují opravdu různě, a to od 300 Kč až po tisíce. Kvůli krásné pleti ovšem nemusíte zkrachovat, už za rozumnou cenu se dají získat vysoce kvalitní přípravky s obsahem kaviáru, a to krémy, séra či tělová mléka.

A protože od určitého věku bychom své pleti měli dodávat zvláštní péči, kaviár může být tím správným řešením. Uvidíte, že budete odměněni zpomalením stárnutí a krásnou pletí, kterou by vám mohly závidět i dvacítky.

Autor: Kateřina Doul

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!