cs sk

Když příroda pomáhá, zn. netradičně

02.03.2015

Pokud vás zaskočily ingredience, které můžete v kosmetice nalézt, nedivíme se. Včelí či hadí jed není v moderní kosmetice příliš využívaný, přestože se o této účinné látce ví staletí. Tyto jedy jsou obzvláště účinné v boji proti vráskám. Na základě klinických testů byl prokázán rozpoznatelný efekt při eliminaci výrazových vrásek pomocí přírodních jedů. Studie byla prováděna po dobu 28 dní s aplikací 2x denně a výsledkem bylo výrazné zmenšení hloubky těch nejvýraznějších vrásek. Účinky krému či séra jsou patrné již při prvním použití.

Produkty se včelím či hadím jedem patří mezi nejoblíbenější produkty na kosmetickém trhu vůbec. Kvalita produktů španělské firmy Diet Esthetic je bezkonkurenční v poměru cena a výsledky. A to není vše, co přináší společnost na trh.

Co si myslíte o gelu se šnečím extraktem? Pokud se ošíváte a příjde vám to nechutné, nenechte se mýlit. Jde o velmi účinnou látku, která pomáhá pleti se regenerovat, což má za následek eliminaci vrásek, skvrn a jizev. Nadstandardní hojivé účinky jsou znatelné při pravidelném používání, vaše pleť bude rozjasněná a zářící zdravím.

Mezi další oblíbené produkty pak patří také krém obsahující pravé zlato, diamanty, kvalitní kaviár či himalájské goji. Všechny produkty jsou vyráběny s maximální pečlivostí a snahou využít z přírody maximum účinných látek, protože příroda je mocná čarodějka - využijte její síly ve váš prospěch!

Dietesthetic je španělská společnost, která se specializuje na výrobu pleťové a tělové kosmetiky. Unikátní složení výrobků je založeno na obsahu látek, jejichž pozitivní vliv na pleť je podložen dlouhodobým laboratorním a klinickým výzkumem. Na trhu s kosmetikou působí od roku 1985. Společnost velkou část zisku investuje do nových inovativních technologií. Díky tomu je na předních příčkách ve vývoji nových produktů.
http://img.alza.cz/Foto/imggalery/Image/Article/krem-se-zlatem-spf-15-gold-cream-50-ml.jpg

http://trendy.alza.cz/kdyz-priroda-pomaha-zn-netradicne-art11468.htm

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!