cs sk

Krásná a svěží pleť? Správné čištění je základ!

18.05.2016

Ptáte se, proč někdo má tak krásnou a svěží pleť a naopak někdo se děsí každý večer, s jakou vyrážkou či podrážděním se ráno opět probudí? Ačkoliv se může zdát, že někdo má bezproblémovou pleť jednoduše zadarmo, není tomu tak! S narůstajícím věkem si bohužel nemůžete dovolit to, co bylo možné v teenagerovských letech. Jít spát s nánosem make upu? Aplikovat si řasenku jednou za dva dny, neboť dobře drží? Jakékoliv čištění pleti bylo pro vás po odlíčení naprosté tabu? Pokud toužíte po zdravé a pružné pokožce, zapomeňte na tyto i další neřesti!


Nezbytné kroky pro zdravou pleť
Přijde vám jako samozřejmost, že si ráno a večer pravidelně čistíte zuby a nezapomenete použít ani ústní vodu či čistící nit? To samé by mělo platit i u odličování a čištění pleti. Na naši pleť každý den působí sluníčko, vítr, prach a další vnější vlivy, které ji zatěžují. Abyste se zbavili všech škodlivin, které se na pleti během dne usadily, a zároveň odstranili nejen make up ale i odumřelé buňky, je po odlíčení vždy zapotřebí použít čistící pleťovou vodu.

Jestliže chcete odstranit nános líčidel, odumřelé buňky a další nečistoty pomocí jednoho kroku, je skvělou volbou micelární pleťová odličovací voda. Díky pravidelnému čištění pomůžete pleti lépe dýchat a regenerovat. Odměnou vám bude svěží vzhled. Micelární voda je navíc dobrou prevencí před vznikem akné, zánětů a dalších vyrážek.

Micelární pleťová voda však není jediným produktem, který vám pomůže k hezčí vizáži. Čas od času je rovněž dobré dopřát si tělový peeling, který zbaví vaši pleť a případně i pokožku celého těla od nečistot, odumřelých kožních buněk i přebytečného kožního mazu.

Nezbytným produktem v péči o pleť je taktéž čistící maska. Kromě dokonale čisté pleti vám maska zároveň zajistí doplnění potřebných živin, dostatek hydratace a vitaminů pro její další zdravý vývoj.

Další tipy pro svěží pleť
Kromě hydratace za pomoci krémů a výživných sér je třeba pleť hydratovat i zevnitř. Díky pravidelnému pitnému režimu se z těla vyplavují škodlivé látky, které negativně ovlivňují i naši pokožku. Proto nezapomeňte tělu dodávat čistou vodu. Na kvalitu pleti má rovněž vliv náš jídelníček. Čím pestřeji a zdravěji se stravujete, tím bude vaše pleť zářivější. Dodáte jí tak totiž dostatek vitamínů a minerálních látek, které jsou pro ni nezbytné. V neposlední řadě se na naší pleti podepisuje únava a nedostatek spánku, proto jej rozhodně nepodceňujte.

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!