cs sk

Micelárka s Aloe Vera a heřmánkem

28.04.2016

Po vypotřebování mé oblíbené hydratační micelárky od Ryoru se mi pod ruce dostala tato společně s tělovým mlékem a pleťovým krémem, o kterých si povíme zase někdy příště. Vzhledem k tomu, že už jsem vyzkoušela micelárku od Biodermy, Avene, Lorealu, Lirene a Ryoru, tak snad nejsem žádný začátečník =). Odličování micelárkami mi vyhovuje a klidně mi stačí si s ní odlíčit kompletně celý obličej bez použití dalších produktů. Vím, že někdo preferuje micelárky jen na dočištění, pouze na odlíčení očí nebo jinak a nemá pocit, že by dostatečně odlíčily make-up z obličeje. Je jen a jen na vás, jak vám vyhovuje ji používat.=)

        

Můj první dojem z této micelárky byl, že vypadá tak nějak čistě podobně jako třeba micelárky z lékáren a má velmi jednoduchý design.

S obsahem už jsem ale trochu na štíru. Micelárka pěkně odličuje make-up, ale určitě velmi opatrně kolem očí, kde pálí a štípe. Nemám zvlášť citlivé oči a tohle je snad první micelárka, která mi na ně nesmí. Za mě je to jednoznačně mínus, protože musíte použít při odličování ještě další produkt(samozřejmě někomu to vůbec vadit nemusí). Dále při aplikaci cítím docela intenzivní vůni, která by někoho mohla dráždit a popravdě si myslím, že pro někoho s hodně citlivou pletí to holt nebude to pravé ořechové.

Plusy jsou pro mě, že neubývá nijak zvlášt rychle a moc mi nevysušuje pleť, což je něco, co mi dělala třeba slavná Bioderma nebo Loreal.

Konečný verdikt je tedy, že na odlíčení nebo dočištění obličeje je fajn. Možná trošku lepí, ale to mi nikdy moc nevadilo a používám ji ráda. Bohužel se ale nedá použít na odlíčení očního make-upu a výrazná parfemace by někomu mohla vadit.

Cena je trochu vyšší ale podle mě to není žádná tragédie 250ml seženete za 204Kč tady

S čím se momentálně odličujete vy? =)

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!