cs sk

To nejlepší pro dětskou pokožku

01.06.2016

Pokožka děti je velice jemná a citlivá, a proto byste to měli zohlednit i při výběru kosmetických a hygienických produktů. Prevence je v případě dětí nezbytná, neboť obnova poškozené a podrážděné pokožky trvá mnohem delší dobu než u dospělých.

Nepodceňujte hydrataci
Věděli jste, že dětská pokožka je až pětkrát tenčí, než je tomu u dospělého člověka? Díky absenci ochranné vrstvy pokožky je třeba kůži důkladně chránit před vysycháním a dalšími škodlivými vlivy. Aby kůže byla dostatečně hydratovaná a vyživená, je zapotřebí pravidelná hydratace. Skvělým pomocníkem jsou například hypoalergenní krémy nebo tělová mléka. Při pravidelném používání je dětská pokožka nejen dobře hydratovaná, ale také přirozeně pružná a hedvábně jemná.

Již žádné vyrážky a opruzeniny
Jestliže vaše děti trápí opruzeniny či podrážděná kůže v oblasti zadečku, je dobré sáhnout po speciálních krémech na opruzeniny. Při jejich výběru však dbejte na to, aby se jednalo o krém složený výhradně z přírodních látek. Samozřejmostí je absence jakékoliv chemie, barviv či alergenů. U děti je obzvláště nutné dbát na používání hypoalergenních produktů. Ideální krém by měl obsahovat látky, jako je panthenol, který pokožku zklidňuje a zároveň odstraňuje začervenání, dále olivový olej, jenž dodá pokožce potřebnou hydrataci a výživu a taktéž posílí její obranyschopnost, a v neposlední řadě aloe veru, která pokožku krásně zjemňuje a zklidňuje.

Koupel, kterou si děti užijí
Kromě krémů a tělových mlék je dítěti potřeba dopřát správnou péči i během koupání. I v tomto případě je nutné dát přednost přírodním produktům, které citlivou dětskou kůži ještě více nevysuší a nepodráždí. Kvalitní sprchový gel a šampon by měly být v první řadě samozřejmě účinné. Zároveň je však nutné, aby byly šetrné k dětským očím, kam mohou vniknout. Kvalitní šampony a sprchové gely pro děti obsahují kromě dalších důležitých látek i aloe veru a dále výtažky z ovesných vloček, které pokožku zpevňují, nebo z měsíčku lékařského, které jsou prevencí před podrážděním a zarudnutím pokožky. Mimo to pomáhají udržovat stabilní hodnotu pH.

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!