cs sk

Udržte si svěží vzhled aneb proč je nezbytná hydratace

08.06.2016

Důsledkem vnějších škodlivých vlivů naše pleť den co den trpí. Nečistoty, prach, odumřelé buňky, nezdravý životní styl a nedostatečný pitný režim - to vše naši pleť negativně ovlivňuje, vysušuje a dehydratuje. A protože tím naše pleť ztrácí časem svou svěžest a jiskru, je nutné dopřát ji potřebnou péči. Zajímá vás, co je pro krásnou pleť nepostradatelné? Odpověď je naprosto jednoduchá - hydratace.

Trápí vás suchá pokožka? Pak je nejvyšší čas ji takříkajíc napustit vodou a zároveň vytvořit ochranný film, který ji ochrání před dalším vysušením. Mezi nejčastější typy produktů zaměřených na hydrataci patří oleje, krémy, gely, tělová mléka a výživná séra. Volba správného hydratačního produktu je tedy více než důležitá. Vždy by se mělo jednat o kvalitní produkty, které jsou vyrobeny především z přírodních surovin. Kromě hydratace je zapotřebí, aby vám dané přípravky rovněž doplnily potřebné vitamíny, minerální látky a další živiny které jsou pro zdravou pleť nepostradatelné.

Zajímavým produktem, který dodává pleti tolik potřebnou hydrataci, představuje například gel s hlemýždím extraktem. Díky svému 100 % přírodnímu složení napomáhá obnově a regeneraci pleťových buněk a zároveň opět navrací suché pleti pružnost. Zároveň se nemusíte bát, že by vám po aplikaci gelu zůstala pleť mastná. Gel se naopak do pokožky krásně vstřebává a tím ji zanechává svěží.

Jestliže pátráte po produktu, který pleť intenzivně a do hloubky hydratuje a vyživuje, je zaručeným pomocníkem kvalitní sérum, které pomůže vaší pleti získat ztracenou pružnost, vitalitu a krásu.

Mezi nejintenzivnější produkty, které pokožku vydatně hydratují, patří oleje. Ideální je zvolit univerzální přípravek, který je zároveň možné použít nejen na pleť, ale také vlasy či celé tělo. Uvidíte, že brzy získají vaše vlasy ztracený lesk a vaše kůže bude zářit zdravím a svěžestí.

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!