cs sk

Zdraví a krása z přírody: Dejte šanci včelím produktům

05.05.2016

Není žádným tajemstvím, že med i další včelí produkty mají na náš organismus velice příznivý vliv. Kromě medu však stojí za zmínku i propolis, mateří kašička nebo vosk, které jsou součástí mnoha vynikajících kosmetických produktů.

Med nejen pro naše chuťové buňky
Díky populárním medovým masážím se o medu již obecně ví, že má skvělé detoxikační účinky. Kromě toho se však zároveň jedná o jednu z nejsilnějších přírodních hydratačních látek. Med má taktéž skvělé hojivé vlastnosti. Co se týče vitamínů, je třeba zmínit vitamíny skupiny B, dále vitamín C, D a E. Vzhledem ke svým zklidňujícím, hydratačním a antibakteriálním účinkům je med součástí mnoha krémů, sér, olejů a masek.

 

 Produkty plné vitamínů a minerálů
Jestliže chcete své pleti dodat opravdovou vitamínovou bombu, vyzkoušejte včelí pleťové sérum. Kromě medu obsahuje rovněž mateří kašičku, která díky svému obsahu bílkovin, vitamínů a stopových prvků pleť vyživuje, regeneruje a omlazuje. V séru však nechybí ani propolis, jenž vyniká zejména svými antibakteriálními a intenzivně hojivými účinky. Mimo to však pleť zbavuje toxinů, čímž ji zároveň pomáhá čistit od vyrážek, zánětů a akné a brání tak dalšímu šíření těchto nedokonalostí. Aby bylo sérum kompletní a vyvážené, nechybí v něm ani včelí vosk, který zpomaluje proces stárnutí, nebo výtažky z pylu, které dodávají pleťovým buňkám potřebnou výživu.

Výhodou kosmetických včelích produktů je především jejich přírodní složení, které je šetrné k naší pleti.

U některých produktů vás může překvapit, že kromě medu, vosku, propolisu, výtažků z pylu či mateří kašičky obsahují rovněž včelí jed. Je to především z toho důvodu, že včelí jed podporuje tvorbu elastinu a kolagenu - dvě nezbytné složky, které napomáhají vypínají a zpevňování pleti, redukci vrásek a oživení pleti.

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!