cs sk

Diet Esthetic - Hadí jed? Nebojte se, všechno zlé je k něčemu dobré.

28.04.2016

Hadí jed obsažený v přípravcích Diet Esthetic nezabíjí, má jen vyhlazující účinky, díky kterým se zbavíte vrásek.

Had je od starověku posvátný tvor, který se hojně vyskytuje v mytologii světových národů, a důležitou, ba osudovou roli, sehrál také v samotném biblickém příběhu stvoření světa. A není divu, že pramáti Evu had svedl k nepravostem!

Výkladů mýtů a legend, včetně té biblické, je mnoho, i když ještě víc nám toho zůstává utajeno. - Co ale víme s jistotou: hadí jed má vysoký obsah enzymů, tlumí bolest, pomáhá s lupénkou a jinými záněty kůže… a proto se stal oblíbenou látkou také v kosmetice. Kdo přípravky s obsahem hadího jedu použije, má šanci vyvlíknout se ze staré kůže jako had...

A nyní trochu vědecky: přípravky s hadím jedem jsou založené na účinnosti polypeptidu ze zmijího jedu. Zmijí jed má prokazatelné vyhlazovací účinky, které redukují vrásky tím že, zamezí svalové kontrakci. Výsledkem pravidelného používání je výrazné zmenšení hloubky i těch nejvýraznějších vrásek a zpevnění obličejových kontur. Prokázaly to klinické studie a testy jak na konkrétních osobách, tak v laboratorních zkumavkách. Efekt hadího jedu je umocněný dalšími účinnými látkami.

Krém je přitom vhodný i pro mastnou a smíšenou pleť a je vhodný pro denní i noční péči.

Zní to lákavě… a tak novince propadly už i celebrity. Podle světového bulvárního tisku používá přípravky s hadím jedem také hollywoodská hvězda a kráska Gwyneth Paltrow.

„Zamíchej kapičku hadího jedu, přidej špetku hlemýždího slizu, zakápni pár kapkami dračí krve a nakonec vhoď pár perel nebo hoblinek zlata… čáry máry fuk..." Nejlepší obchodní zástupkyní Diet Esthetic by asi byla sama legendární Saxána.

Nakonec jsou ale staré „čarodějnické" receptury podpořené moderním vědeckým výzkumem možná srdci bližší než skalpely a injekce.
A vráskám skoro stejně nebezpečné. Co říkáte?

 

http://www.krasomil.cz/snake-active-essence-50-ml

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!