cs sk

Inspirujte se: Něžná krása čisté pleti

02.05.2016

Krása a přitažlivost žen je již po staletí inspirací pro básníky, malíře i pěvce. Ženy se však přesto nejvíce chtějí líbit svým láskám a svému nejbližšímu okolí. Základem krásné pleti je její dostatečná hydratace a především kvalitní čištění, které dokáže odstranit nejen nečistoty nachytané na pleť za celý den, ale také zbytky líčení a přebytečný kožní maz. Jak ale vybrat z nepřeberného množství nabízených přípravků na trhu? Ideální je důkladně prostudovat složení jednotlivých přípravků a přiklonit se k těm, které odpovídají typu vaší pleti, obsahují převážně přírodní složky a neobsahují škodlivé ani dráždivé látky. Při správném výběru vhodného čisticího přípravku bude vaše pleť nejen dokonale čistá, ale také jemná a dlouho přirozeně krásná.

Mezi velmi šetrné přípravky určené k čištění pleti patří i odličovací emulze Biphase Beauty Purify. Emulze je založena na speciální technologii, která obsahuje dvě vzájemně se doplňující složky. Tyto složky je nutné před použitím vždy propojit důkladným protřepáním a poté je možné jemně odlíčit tvář pomocí kosmetického tamponku. Přípravek obsahuje speciální viskózní olej bisabolol z heřmánku pravého, který je již od pradávna využíván v kosmetice pro své pozitivní účinky na pleť. Tento olej je velmi jemný a šetrně odlíčí make-up i odstraní další nečistoty. Příjemně hladivá konzistence přípravku vaši pleť okamžitě zklidní a dodá jí jedinečnou hebkost.

Přípravek Biphase Beauty Purify má protizánětlivé účinky, které dokážou ošetřit i problematickou pleť. Obsahuje výtažky z aloe vera, které mají detoxikační efekt a zajišťují optimální hydrataci pleti. Rostliny aloe vera použité do tohoto přípravku se pěstují na ekologicky čistých farmách, nejsou zatěžovány hnojením ani chemickým ošetřováním a splňují náročné podmínky k označení BIO. Součástí emulze je i pečující panthenol, který pleť ošetřuje, zvláčňuje a zklidňuje.
Odličovací emulze Biphase Beauty Purify má velmi šetrné přírodní složení, které pleť nedráždí. Mohou ji používat i osoby s problematickou nebo citlivou pletí. Přípravek je dermatologicky i oftalmologicky testován a schválen. Uživatelky jistě potěší, že přípravek nebyl nikdy testován na zvířatech. Tento luxusní a účinný kosmetický přípravek dokáže vaši pleť dokonale vyčistit a připravit na každodenní líčení nebo na noční odpočinek, kdy pleť relaxuje a nabírá sílu do dalších náročných dní.

Krása žen je křehká a každá moderní žena ví, že o svou pleť musí důkladně pečovat. Základem kvalitní a ucelené péče o pleť je bezesporu její dokonalá čistota. Jen čistá pleť může dobře plnit svou funkci a přijímat výživné a hydratující látky z pečujících přípravků. Biphase představuje dvoufázový přípravek, který zanechá vaši pleť jemnou, čistou, hladkou a nádherně rozzářenou. Pečujte o svou pleť a dopřejte jí ty nejkvalitnější přírodní výtažky, aby si dlouho uchovala přitažlivost a přirozeně mladistvou něžnou krásu.

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!