cs sk

O nás

Společnost Allnature je dodavatelem mnoha kvalitních značek a produktů, které přiváží z nejrůznějších končin světa, kde patří mezi špičkové produkty, ale v České republice zatím nejsou známé. Hlavním kritériem výběru dovážených značek je především vysoká kvalita a cenová dostupnost. Jednou z takových značek je právě Diet Esthetic.

Značka Diet Esthetic je španělským symbolem pro kvalitní kosmetiku, která si od roku 1985 postupně získala oblíbenost u uživatelů po celém světě a od roku 2012 také na českém trhu. Vysoké investice do výzkumu a moderních technologií při zachování důvěry v přírodní ingredience a respekt k životnímu prostředí, to vše činí z laboratoří Diet Esthetic špičkové odborníky. Svěřte péči o pleť a pokožku celého těla profesionálním přípravkům!

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!