cs sk

Himalayan Goji

25.05.2016

Myslím, že se mi konečně podařilo překonat mou lenost pokud jde o mazání se, a tak se dneska vrhneme hned na dva přípravky k tomu určené. Do rukou se mi dostaly dva produkty s goji neboli kustovnicí čínskou. Nejsem si jistá, jestli ji znáte a víte, jak kustovnice vypadá, takže pro jistotu přikládám dvě fotky. Pamatuju si, že před nějakou dobou nás mamina nutila ji jíst kvůli imunitě a pro info chuťově není úplně špatná, ale zázrak to taky není.

 

(fotografie jsem vzala zde a zde)

První produkt je velmi jemné a tekuté tělové mléko. Na první vyzkoušení mě trochu zarazila docela výrazná lososová barva, která by snad možná mohla vadit majitelkám citlivé pleti, ale já konkrétně jsem žádné podráždění nezaznamenala. Mléko velmi jemně a příjemně voní, docela rychle se vsakuje a nezanechává mastný film na pokožce. Díky tomu ale ani není nijak zvlášť hydratující a spíše bych ho doporučila pro někoho s normální nebo trochu sušší pletí, ale pro opravdové sušenky to holt bude chtít trochu těžší kalibr. Na denní promazávání je mi mléko příjemné a klidně ho doporučím =). Cena je 191Kč za 150 a seženete ho zde.

Druhý produkt, který mě zaujal o něco více je pleťový krém. Koncistencí není příliš hutný, pěkně se roztírá a opět nezanechává mastný film. Mám pocit, že hydratuje mnohem lépe než tělové mléko a mé velmi suché pleti vážně prospívá. Vůně i barva je stejná jako u mléka a absolutně mě na pleti nedráždí. Občas se mi stává, že na některé krémy má pleť reaguje citlivě, takže v tomto ohledu si mě krém získal. Na stránkách píší, že by po použití měla být pleť omlazená, jemnější pružnější atd. Já jsem si všimla projasnění pleti a hydratace, ale myslím, že ve svých 20 letech nedokážu tak docenit omlazující krémy, a proto vám ho doporučím jako příjemný hydratační krém vhodný i pod make-up a ne jako nějakou omlazující bombu =). Opět seženete zde v balení 50ml za 382Kč.

Budu ráda za vaše tipy na různé krémy, které se vám osvědčily a rády je používáte =)

 

http://hannybrokolice.cz/himalayan-goji/

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!