cs sk

Micelární voda Beauty purify

03.03.2015

Ahoj, holky!

dostala jsem tento produkt od kosmetické značky Diet Esthetic k testování :), za což jim chci poděkovat, ano od této značky jsem již jeden produkt dostala, který najdete ZDE!

Nikdy jsem micelární vodu nepoužívala, vždy jsem byla věrná čistící pleťové vodě od avona když se mi naskytla možnost, vyzkoušet tento produkt, neváhala jsem!

 POPIS OBALU

obalpopis obalu

Na netu jsem našla různé recenze, že jsou s micelární vodou spokojení a naopak i že nejsou, tak sami můžete vidět můj názor!

Čisticí a odličovací micelární voda pro extrémně citlivou pleť. Vhodná k odstraňování make-upu a nečistot. Po aplikaci bude vaše pleť svěží a čistá, jemná, matná a dokonale hydratovaná. Nebyla testována na zvířatech!

Na micelární vodu jsem se hodně těšila, když jsem jí poprvé vyzkoušela tak mě trochu svědily až maličko štípaly oči, ale krásně makeup odlíčila! Micelárku jsem zrovna testovala na dovolené, kde byla i moje teta, tak hned také testovala a nic jí nedělala, ale naopak krásně odlíčila to co jí neodlíčila pleťová voda od avon! Vůně není nijak silná, ale voní jak normální micelární vody! Po dalším použití už to bylo okej! Po vyčištění pleti se nemusí umývat. Je vhodná pro všechny typy pletí, ale je určená pro extrémně citlivou pleť!

Obal je obyčejný má 250ml, popis micelárky je napsán česky!
Micelární vodu si můžete zakoupit ZDE nebo ZDE
Cena micelární vody je 220 Kč!

Moc chci poděkovat značce Diet Esthetic, za poskytnutí produktu k recenzi!

POUŽÍVALI JSTE NĚKDY TUTO MICELÁRNÍ VODŮ? JAKÁ JE VAŠIM FAVORITEM?

http://nela-prochazkova.blogspot.cz/2014/08/recenze-micelarni-voda-beauty-purify.html

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!