cs sk

Velkoobchod

Zaujala Vás kosmetika Dietesthetic?

Není nic jednoduššího! Pokud chcete s výrobky pracovat či je dál prodávat, nabízíme vám možnost nakupovat naše značkové výrobky za velkoobchodní ceny.
Naše výhodné podmínky i ceny dávají možnost i menším obchodům či salónům.

Pokud máte zájem o spolupráci s nebo se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 774 673 777 nebo napište na e-mail: spadrnova@allnature.cz.

Diet Esthetic je kvalitní značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní až exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky je ukryto v tom nejlepším z přírody: arganový olej, kaviár, šnečí extrakt, včelí či hadí jed, perlový extrakt, plody z himalájské Goji, Aloe Vera atp. Moderní výzkumy ukazují, že návrat k přírodním produktům je to nejlepší, co pro svou pleť, tělo a vůbec zdraví můžete udělat. Svěřte se i vy do péče odborníků, které můžete mít u sebe doma!

Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a nemocnou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie a některé z těchto produktů jsou vhodné i pro naše nejmenší jako je například Arganový olej, kterému se přezdívá marocké zlato. Jeho univerzální účinky a příznivé dopady na naši pleť oceníte již po pár použití. Vyberte si z bohaté nabídky to nejlepší pro vás!